Tere!

Laste Catering OÜ’lt saate tellida einekomplekte, torte ja kringleid, küpsiseid, kooke, pirukaid, saiakesi ja teisi tooteid. Juhime tähelepanu, et toodete pildid on illustreerivad ning ei pruugi täpselt vastata tegelikkusele.

Kõikide toodete tellimine käib kas kohvikus aadressil Hariduse 13, telefonitsi numbril: 644 3144, e-posti teel: info@lastecatering.ee või kodulehelt: www.lastecatering.ee

Siin lehel on alljärgnevalt täpsustatud, millised on tellimuse esitamise, maksmise, saatmise ja muud täitmisega seotud tingimused.

Lugupidamisega

Laste Catering OÜ

Tellimistingimused kehtivad alates 01.11.2013

1. Tellimuse vormistamine
a) kohvikus: Kõikidele kodulehel pakutavatele toodetele ja kohvikus müüdavatele toodetele saab tellimuse vormistada meie kohvikus aadressil Hariduse 13, Tallinn. Samas saate koheselt tasuda tellimuse eest sularahas või pangaülekandega. Sellisel juhul saadetakse tellimus-kinnitus sama päeva jooksul e-posti aadressile.
b) telefoni teel: Tellimuse saab edastada tööpäevadel 8.30-17.00 helistades telefonile 644 3144. Tellimuse kinnitus ning arve saadetakse e-posti teel.
c) e-posti teel: edastage oma tellimus aadressile info@lastecatering.ee. Kui tellimus on vastuvõetud, saadame teile tellimuse kinnituse e-posti teel koos arvega.
d) Tellimine kodulehe kaudu:
a) Valige huvipakkuv toode. Klikkides pildile avaneb suurem pilt koos täpsema kirjeldusega. Kui soovite kauba lisada ostukorvi, märkige soovitud kogus ning klikkige lingile “Lisa ostukorvi”. Oma ostukorvi sisu saate vaadata klikkides lingile -vaata ostukorvi.
b) Ostukorvis kontrollige, kas kõik soovitud tooted soovitud koguses on nimekirjas ja siis vajutage lingile -vormista tellimus.
c) Olge tellimuse vormistamisel tähelepanelik, sest meile edastatava info täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine. Lisainfosse võite soovi korral lisada võimalikud täpsustused nt. kiri, mida soovite tordile, hoovis varitseb kuri koer, saaja räägib ainult ladina keeles vms.
d) Valige valikmenüüst endale sobivaim kauba kättesaamisviis: 1) Laste Cateringi kohvik või 2) soovitud aadressile kohale toimetamine.
e) Klikkides lingil “Kinnita tellimus” näete uuesti ostukorvi sisu, et saaksite vajadusel teha muudatusi.

2. Tellimuskinnitus ja arve
Olles kättesaanud teie tellimuse ja miski täpsustamist ei vaja, saadame tellimuskinnituse ja arve teie tellimuses märgitud e-posti aadressile. Muul juhul võetakse teiega ühendust telefoni või e-posti teel.
Kui juhtub, et meil ei ole parasjagu olemas teie soovitud toodet ja me ei jõua seda enam ka valmistada, teavitame teid sellest esimesel võimalusel. Võimalusel leiame Teile sobiva asendustoote. Kui meie pakkumine ei sobi, on tellijal võimalus tellimus tühistada vt, tellimuse tühistamine.
Peale arve saamist ja kontrollimist, saate arvel näidatud summa maksta ülekandega Laste Catering OÜ kontole nr. 221054298993 Swedbank (IBAN: EE492200221054298993 Swedbank) maksekorralduse selgitusse lisada tellimuse saaja nimi ja arve number. Tellimus võetakse töösse pärast ülekande laekumist.

3. Tellimuse täitmise tähtajad
Tellimus palume sisse anda vähemalt 2 päeva enne tellimuse täitmistähtaega. Martsipanist erikujulise tordi tellimus tuleb esitada vähemalt 3 päeva ette. Kohvikus müügil olevaid tooteid saab tellida E-N 8.30-17.00 järgmiseks päevaks telefonil 644 3143, kohvikus või e-posti vahendusel.

4. Tellimuse maksumus
Toodete maksumus on välja toodud kodulehel ning kohvikus. Hinnale lisandub tellimuse kohaletoimetamise tasu v.a. valiku catering toodete ning lastetortide puhul, mille kättetoimetamine Tallinna piires ning Viimsis on lisatasuta. Transpordi hind täpsustatakse kliendiga eelnevalt.

5. Tellimuse tühistamine
Teil on õigus enne tellimuse kohaletoimetamist oma tellimus tühistada ja 5 tööpäeva jooksul raha tagasi saada. Tellimust saab tühistada ainult tööpäeviti ja mitte hiljem kui kättetoimetamise päevale eelneval päeval kell 10.00, edastades vastavasisulise e-kirja (info@lastecatering.ee) Laste Catering OÜ-sse ning saades kinnituse vastava toote tühistamise kohta. Eritellimuste puhul saab tellimust tühistada mitte hiljem kui kaks päeva enne kättetoimetamise päeva kell 10.00. Hiljem saabunud tellimuse tühistamise avaldust ei rahuldata.

6. Tellitud toodete transport
Valiku catering toodete ning lastetortide puhul on kättetoimetamine Tallinna piires ning Viimsis lisatasuta. Muudel juhtudel täpsustatakse transpordi hind kliendiga eelnevalt. Kõiki tooteid on võimalik tellida Laste Catering kohvikusse Hariduse tänaval ning neile sinna ise järgi minna.

7. Tellija/saaja vastutus saadetise eest
Kui saadetis ei jõua adressaadini tellija/saaja poolt puudulikult või ekslikult edastatud info tõttu, vastutab saadetise eest tellija/saaja. Et saaksime võimalike arusaamatuste korral Teiega ühendust võtta, täitke kindlasti oma kontaktandmete lahter.

8. Tellija andmed
Kliendiinfot ei avalikustata, v.a. seadusest tulenevad erandid.